H Öfverström Käringön
2013-12-23
222521
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ÖFVERSTRÖM, Hugo (1900-73): Käringön Bohuslän, signerad H Öfverström, olja på duk, 46x58 cm