Pyk blandteknik
2013-12-23
222519
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): (2) bl a "Tant Augustas kaffekalas", blandteknik, signerade och daterade Madelaine PYK 1948 respektive M. PYK-59 23x14,5 respektive 20x30 cm