Italienskt landskap oljemålning
2013-12-22
222459
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Italienskt landskap med stadshorisont, signerad G Mason, olja på duk, 26,5x36 cm
Krackeleringar