Anders Palmér olja
2013-12-22
222394
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
PALMÉR, Anders (född 1958): Vid kajen, signerad Palmér, olja på duk, 43x48 cm