Fat Kina
2013-12-28
222382
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FAT, 1 par, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor i underglasyrblått, diameter 34 cm
Lagningar, sprickor, nagg