Förstoringsglas Kina
2013-12-25
222374
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
FÖRSTORINGSGLAS, silver, jade och färgade stenar, Kina 1900-tal, längd 19 cm
Skador