Richard Ryan färgserigrafi
2013-12-22
222360
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
RYAN, Richard (född 1974): Hommage à Basquiat, signerad och numrerad a tergo Ryan, 27/140, färgserigrafi, 79x134 cm