Oljemålning stockholmsmotiv
2013-12-22
222327
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, stockholmsmotiv, signerad Hofman 97, olja på duk, 49x64 cm