Arthur Bianchini oljemålning
2013-12-21
222245
| Klubbat belopp | 8 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BIANCHINI, Arthur (1869-1955): Kustbild med fyr, Trouville-Sandhamn med Grönskärs fyr i bakgrunden, signerad Arthur Bianchini, olja på duk, 40x50 cm