Peter Freudenthal oljemålmning
2013-12-21
222244
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
FREUDENTHAL, Peter (född 1938): "Constellation", signerad och daterad Peter Freudenthal 1988 a tergo, olja på duk, 120x97 cm
Tryckmärken