Ruben Heleander oljemålning
2013-12-21
222243
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HELEANDER, Ruben (född 1931): "Vinterspeglingar", signerad Heleander, olja på duk, 56x68 cm