Roland Svensson färglitografi
2013-12-21
222241
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Blankt sund och natthamn", signerad Roland S, 40/360, färglitografi, 31x44 cm