Grafiska blad
2013-12-21
222213
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GRAFISKA BLAD, 2 st, 1800-tal, kolorerade, bl a Noaks Ark, ca 40x50 cm vardera
Skador, en saknar glas