Sybord 1800-tal
2013-12-21
222207
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SYBORD, 1800-tal, fanérat i mahogny, låda i sargen, beslag, listverk och fothylsor i mässing, höjd 75, 44x39 cm
Sprickor, fanérskador, ostadigt