Emil Ekman oljemålning
2013-12-21
222206
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EKMAN, Emil (1880-1951): Vikingaskepp med besättning, signerad Emil Ekman samt otydligt daterad, olja på duk, 43x55 cm
Ramskada