Tekanna Kina
2013-12-20
222181
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TEKANNA, tenn/bly, Kina, omkring 1900, ciselerad dekor lockknopp i form av fohund, botten i mässing, bär märkning, höjd 18 cm
Repor, bucklor