Vaser ostasiatiska brons
2013-12-20
222179
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VASER med hänklar, 1 par, brons, ostasiatiska, 1900-tal, dekor av fåglar och blommor, höjd ca 41 cm
En med skadad fotring, bucklor, lagningar