Herrarmbandsur 14 k guld Marvin
2013-12-20
222151
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HERRARMBANDSUR, 14 k guld, Marvin,1930/40-tal, manuellt verk, blonerade visare, boettens kant med gravyr av blomsterslingor, läderarmband och spänne i gulddoublé, 25 mm inklusive krona
Tavla med fläckar och repor