George Doussot oljemålning
2013-12-20
222100
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
DOUSSOT, George (1947): "Dans l´eau du lac", signerad och daterad Doussot -73, olja på duk, 24x41 cm