Jurgen von Konow oljemålning
2013-12-20
222094
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KONOW, Jurgen von (1914-59): Motiv från Stockholm, signerad v Konow, olja på pannå, 38x45 cm