Lars Wellton oljemålning
2013-12-19
222080
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WELLTON, Lars (1918-1992): Kustbild med båtar på strand, signerad Wellton, olja på pannå, 39x47 cm