Kuverttallrikar silver

Kuverttallrikar silver
Kuverttallrikar silver
Kuverttallrikar silver
Kuverttallrikar silver

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

KUVERTTALLRIKAR, 9 st, silver, 1900-tal, Tyskland, rokokostil, profilerade och konturerade kanter, diameter 30 cm, vikt ca 4640 g

Smärre repor

222013

2013-12-20