Japansk akvarell
2014-03-16
221997
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Crysanthemum, akvarell, 43x40 cm
Fläckar, repor, slitage