Form silver
2013-12-19
221985
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FORM, silver/800, 1900-tal, Tyskland, rektangulär form på fotring, hamrad dekor, höjd ca 5, 27x19, vikt ca 540 g
Obetydliga repor