Lennart Rodhe blandteknik
2013-12-19
221866
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, monogramsignerad, akvarell och krita, 22x32 cm
Hanteringsveck i ena hörnet