Knut Jansson oljemålning
2013-12-18
221726
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JANSSON, Knut (1882-1966): Stockholms inlopp, signerad och daterad Knut Jansson 48, olja på pannå, ca 15x25 cm