Gertrud Wieselgren oljemålning
2013-12-18
221720
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
WIESELGREN, Gertrud (född 1929): Pelargonia, signerad och daterad Wieselgren 50, olja på duk, ca 50x39 cm