Olle Lindren oljemålning
2013-12-18
221717
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LINDGREN, Olle (född 1930): "Parkbild II", signerad OL, a tergo signerad och daterad -85, olja på duk, 25x25 cm