Peter Dahl färglitografi
2013-12-22
221704
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Ur Fredmans Epistlar, signerad Peter Dahl, färglitografi, 42x59 cm