Peter Dahl färglitografi
2013-12-21
221700
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): (3) Ur Fredmans Epistel, signerade Peter Dahl, färglitografier, ca 29x43 cm