Jardinjär
2013-12-18
221687
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JARDINJÄR, silver/800, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, Tyskland, insats av glas, dekor av festonger, längd ca 32, höjd ca 12,5, vikt exklusive insats ca 310 g
Insats med repor