Peter Dahl färglitografi
2013-12-19
221652
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): "Populärt palats", signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, bladmått 60x80 cm