Peter Dahl färglitografi
2013-12-18
221649
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): "Lamporna", signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, bladmått 79x60 cm