M Pyk litografi
2013-12-22
221644
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Interiör, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 56x40 cm, oramad