Bordslampa 1960-tal
2013-12-18
221621
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1960-tal, fanérad i jakaranda ned ring i borstad aluminium, höjd till sockel 39 cm
Fanérskador