Cigarettetui sterlingsilver och emalj
2013-12-19
221599
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CIGARETTETUI, sterlingsilver, guillocherad ljusblå emalj, invändigt med förgyllning, David Andersen, Norge, 5x8 cm, vikt ca 85 g
Emalj med repor