Ulf Ålund akvarell
2013-12-18
221493
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ÅLUND, Ulf (född 1948): Vy mot Slottet och Riksdagshuset, signerad U Ålund, akvarell, 37x53 cm