Skål på fot silver
2013-12-17
221478
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅL på fot, silver, 1800-tal, nyrokoko, delvis genombruten dekor av blomverk, stämplad CC, Norrköping 1886, höjd ca 16 cm