Pelle Swedlund olja
2013-12-23
221475
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SWEDLUND, Pelle (1865-1947): Das Genter Tor i Brügge, Belgien, signerad med initialer PS, olja på duk, 52,5x63,5 cm