Skål Kina 1700-tal
2013-12-21
221470
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅL, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rose, konturerat brätte, diameter 23 cm
Nagg, glasyrbortfall, spricka