Enno Hallek olja
2013-12-17
221465
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
HALLEK, Enno (Estland, född 1931): "Svenskt landskap, psykat och databehandlat", signerad Enno Hallek, olja på duk, 100x71 cm