Bordslampor Kina
2013-12-16
221450
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i famille rosefärger av figurscener, total höjd med skärm ca 53 cm
Glasyrslitage, smärre glasyrnagg, en lampa med spricka, en skärmhållare med skador