Kaffekanna silver
2013-12-21
221439
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
KAFFEKANNA, silver, Osmanska riket, stämplad med Abdulhamids tughra, sent 1800-tal, silver, höjd 18 cm
Smärre bucklor