Gungstol Thonet
2013-12-17
221383
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUNGSTOL, omkring 1900, märkt Thonet, böjträ, klädsel i rotting
Rottingen med skador, slitage