Curt Asker etsningar
2013-12-17
221341
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ASKER, Curt (född 1930): (2) Kompositioner, signerade Curt Asker, ea, etsningar, rammått 29x41 cm vardera