Matta
2014-03-14
221314
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATTA, sydvästra USA, Navajo, vävd, ull/ull, eyedazzler, ca 90x145 cm
PROVENIENS: Christina Stenius samling
Slitage, smärre fläckar