Matta
2014-03-14
221307
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATTA, sydvästra USA, Navajo, vävnad, ull/ull, ca 111x164 cm
PROVENIENS: Christina Stenius samling
Skador, slitage, färgblödningar, fläckar, lagningar, påbörjade reparationsarbeten