Matta
2014-03-14
221304
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MATTA, sydvästra USA, Navajo, vävd, ull/ull, ca 103x208 cm
PROVENIENS: Christina Stenius samling
Smärre skador, fläckar