Matta
2014-03-14
221293
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MATTA, sydvästra USA, Navajo, vävd, ca 96x140 cm
PROVENIENS: Christina Stenius samling
Skador/mindre hål