Matta
2014-03-14
221289
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
MATTA, sydvästra USA, Navajo, vävd, ull/ull, ca 111x189 cm
PROVENIENS: Christina Stenius samling
Skador, påbörjade reparationsarbeten